Destinace

NAŠE DESTINACE

Masáže a ošetření obličeje


Naše úžasné rituály Vás pomocí masáží Vám dávají uniknout ze všednosti každodenní rutiny do krásných koutů přírody rozptýlené po celém světě.

BORA-BORA

BORA-BORA

UVOLŇUJÍCÍ MASÁŽ S OCEÁNSKÝM ŠAFRÁNEM | 60 MINUT • 90 MINUT

RELAXAČNÍ ODPOČINEK POD STÍNY PALEM

Exfoliace s pískem Bora-Bora, relaxační masáž s oceánským šafránem, gardénií a opojná vanilková vůně ... tato masáž je perfektní alchymií polynéského rituálu krásy a absolutní blaženosti. Vaše pokožka bude jemná, zářivá a příjemně vonící.

INSPIRACE

Masáž hraje nedílnou součást kultury a tradice tichomořského ostrova. V Polynésii je masáž záležitost, která vnímá jednotlivce jako celek, který spojuje tělo, ducha, duši a srdce. Phytocéane se opírá o osvědčenou tradici s uvolňujícími a drenážními pohyby pro masáž zaměřenou na dosažení harmonie a pohody.

SHIRAKAMI

SHIRAKAMI

DENNÍ RUTINA KRÁSY S CERTIFIKÁTEM ORGANICKÉ ČISTOTY S VODOU Z ŘASY AOSA

OBNOVUJÍCÍ CESTA DO SRDCE JAPONSKA

Poskytněte své pokožce to nejlepší z přírody díky organické pleťové péči, inspirované Japonskem. Počínaje jejími účinnými složkami, vodou z organické Aosy, řasy tradičně konzumované v japonské kuchyni, a organickým pelyňkem (Artemisia), rostliny ze Shirakami v severním Japonsku, až po vůni divokých třešní ... každý detail tohoto rituálu krásy je koncipován tak, aby vás vzal na cestu plnou klidu a míru.

INSPIRACE

Oblast Shirakami se nachází na ostrově Honšú v severním Japonsku. Toto krásné místo známé svými pralesy je zapsáno na seznamu světového dědictví UNESCO. Destinace, kde se organický pelyněk pěstuje v souladu s metodou předků.

FJORD

FJORD

OKYSLIČUJÍCÍ VYPLŇUJÍCÍ OŠETŘENÍ OBLIČEJE S OKYSLIČUJÍCÍ ISLANDSKOU VODOU | 60 MINUT

OKYSLIČUJÍCÍ PLAVBA FJORDY

Okysličení pro vaši pokožku, toto ošetření Vám přináší všechny výhody plavby po fjordech. Spojuje čistotu islandské vody s odbornými masážními technikami, aby pokožka zůstala dokonale hydratovaná a okysličená a pomohla Vaší tváři získat zpět veškerou svou původní energii a záři.

INSPIRACE

Milovníci přírodního světa, který je divoký a chráněný, islandské fjordy jsou synonymem pro čistotu. Z hlubin těchto starobylých ledovcových údolí jsme vybrali nejčistší aktivní složku, která existuje: islandská voda. Přírodně chráněná a nepřetržitě vyvěrající je čerpána z pramene, který se objevil již před 5000 lety. Tato přírodní složka podporuje hydrataci a reaktivuje a dodává energii buňkám, čímž zanechává pokožku zářivější a revitalizovanou.

SMARAGDOVÉ POBŘEŽÍ

SMARAGDOVÉ POBŘEŽÍ

RELAXAČNÍ MASÁŽ HORKÝMI KAMENY S ORGANICKÝM ZELENÝM ČAJEM | 60 MINUT

RANNÍ SNĚNÍ O ČAJOVÝCH PLANTÁŽÍCH

Vydejte se na jedinečnou výpravu smyslů, která sjednocuje tradice smaragdového pobřeží v Bretani a Tui Na, čínské masážní techniky předků…

Detoxikační tající masážní gel s obsahem organického zeleného čaje a masáž horkými kameny z růžové žuly činí z léčby nezapomenutelný wellness rituál, který podporuje hlubokou relaxaci.

INSPIRACE

Phytocéane čerpá ze špičkových tradičních praktik čínské medicíny, masáží inspirovanou Tui Na, která kombinuje relaxační a povzbuzující účinky s organickým zeleným čajem, proslulou detoxikační účinnou látkou.

ZANZIBAR

ZANZIBAR

TĚLOVÝ PEELING A RELAXAČNÍ MASÁŽ PANENSKÝM KOKOSOVÝM OLEJEM | 60 MINUT

SLUNCEM ZALITÝ ÚNIK DO KŘIŠŤÁLOVĚ MODRÝCH VOD

Nechte se tímto ošetřením přenést do křišťálově čistých vod vzdálených lagun, do ráje souostroví. Božsky exotický peeling bez oplachování a revitalizační masáž panenským kokosovým olejem okamžitě osvěžuje tělo i mysl.

INSPIRACE

Perla Indického oceánu, souostroví Zanzibar, je skutečným útočištěm míru. Phytocéane se inspiroval harmonickým životním stylem a vytvořil tělové ošetření, které uvádí kokos ve všech jeho podobách: jako exfoliační prášek pro přírodní peeling, jako prospěšný masážní olej, který oživuje, a jako charakteristickou vůni smyslů, která se nachází hluboko v srdci slavného ostrova koření.

KOSTARIKA

KOSTARIKA

TĚLOVÝ RITUÁL KRÁSY S ENERGIZUJÍCÍ GUAVOU

INTOXIKAČNÍ CESTA DO NITRA PŘÍRODY TROPICKÉHO SVĚTA

Ztělesnění luxusního přírodního světa bohatého na barvy a kořenité, dřevité vůně. Produkty z řady Costa Rica pro péči o tělo odhalují intenzitu tropického deštného pralesa a jeho energické vodopády.

INSPIRACE

¡Pura Vida! („Čistý život“) je mantra Kostariky. Zelený ráj, kde vládne všudypřítomná příroda, nás inspiroval k vytvoření produktové řady pro péči o tělo vytvořené s energizující Guavou, lékem smyslů.