Destinace

NAŠE DESTINACE

Masáže a ošetření obličeje


Naše úžasné rituály Vás pomocí masáží Vám dávají uniknout ze všednosti každodenní rutiny do krásných koutů přírody rozptýlené po celém světě.

YUCATÁN

YUCATÁN

Zklidňující destinace Yucatán | 60 minut

Vklouzněte do kokonu jemnosti...

Profesionální ošetření obličeje, které spojuje veškerou sílu a jemnost organické Aloe Very z Mexika, aby vám nabídlo relaxační a regenerační zážitekZklidněná a intenzivně vyživená pokožka okamžitě získá svou ztracenou hebkost.

Ke zklidnění Vaší pleti vede několik zásadních kroků během profesionálního ošetření: 

  • Jemný peeling, šetrný k citlivé pokožce;
  • Vyživující a hydratující masáž;
  • Koncetrát s Aloe Verou viditelně potlačuje začervenání a zklidňuje pokožku;
  • Efektní zábalová maska na rostlinné bázi;
  • Jemný krém s komfortním složením, který hloubkově opravuje a zklidňuje pokožku.

INSPIRACE

Aloe Vera, kterou používala už civilizace Máyů na poloostrově Yucatán před více než 4 000 lety, disponuje velkým potenciálem hydratačních a zklidňujících vlastnostíPhytocéane koncentruje veškeré benefity této rostliny v produktech s přírodním složením, které nabízejí zklidnění pro suchou a citlivou pokožku.

OCEÁN

OCEÁN

OMLAZUJÍCÍ PÉČE S ORGANICKÝM MOŘSKÝM RETINOLEM A ZPEVŇUJÍCÍ ŘASOU WAKAME | 60 MINUT

OMLAZUJÍCÍ LÁZEŇ

Toto ošetření obličeje je dokonalou kombinací přírodních ingrediencí, zážitku pro všechny smysly a výjimečných účinků. Hloubkový peeling s organickým mořským fenyklem, který disponuje účinky podobnými retinolu, specifická aplikace séra proti vráskám a bohatá pleťová maska s organickým fenyklem, kyselinou hyaluronovou a zpevňující řasou Wakame docílí toho, aby Vaše pokožka byla jemnější a pevnější, projasněná a Vy přitom zažijete hluboké uvolnění. 

INSPIRACE

Oceán, zdroj všeho života na Zemi, po tisíce let ukrývá nečekané poklady s jedinečnými vlastnostmi proti stárnutí. Inspirovali jsme se proto oceánem pro toto ošetření, abychom Vám nabídli opravdu intenzivní omlazení a pocit relaxace.

YUCATÁN

YUCATÁN

Zklidňující destinace Yucatán | 60 minut

Vklouzněte do kokonu jemnosti...

Profesionální ošetření obličeje, které spojuje veškerou sílu a jemnost organické Aloe Very z Mexika, aby vám nabídlo relaxační a regenerační zážitekZklidněná a intenzivně vyživená pokožka okamžitě získá svou ztracenou hebkost.

INSPIRACE

Aloe Vera, kterou používala JIŽ mayská civilizace na poloostrově Yucatán před více než 4 000 lety, DISPONUJE velkÝM POTENCIÁLEM  hydratačních a zklidňujících vlastností.

PhytocÉane koncentruje VEŠKERÉ BENEFITY TÉTO ROSTLINY v produktech s přírodním složením, které nabízejí ZKLIDNĚNÍ pro suchou a citlivou pokožku.

BRAZÍLIE

BRAZÍLIE

ZEŠTÍHLUJÍCÍ A ZPEVŇUJÍCÍ ZÁBALOVÉ OŠETŘENÍ S ORGANICKÝM SLANOROŽCEM A ZELENÝM KOFEINEM | 60 MINUT

LATINSKO-AMERICKÝ STYL PÉČE O TĚLO

Účinné ošetření, povzbuzující smysly, zahrnuje mechanický peeling, zeštíhlující a zpevňující zábal se zeleným kofeinem, tonizační masáž a karneval exotických vůní zázvoru, jasmínu a santalového dřeva.
Už od prvního ošetření je silueta těla vzhlednější, břicho a stehna jsou zpevněnější a pomerančová kůže je vyhlazenější.

INSPIRACE

Zavedeme Vás na bájné brazilské pláže, kde se ženy snaží udržovat svá těla krásná. Přinášíme proto novou přírodní složku, zelený kofein, kterou často najdete v indiánských receptech.

SHIRAKAMI

SHIRAKAMI

DENNÍ RUTINA KRÁSY S CERTIFIKÁTEM ORGANICKÉ ČISTOTY S VODOU Z ŘASY AOSA

OBNOVUJÍCÍ CESTA DO SRDCE JAPONSKA

Poskytněte své pokožce to nejlepší z přírody díky organické pleťové péči, inspirované Japonskem. Počínaje jejími účinnými složkami, vodou z organické Aosy, řasy tradičně konzumované v japonské kuchyni, a organickým pelyňkem (Artemisia), rostliny ze Shirakami v severním Japonsku, až po vůni divokých třešní ... každý detail tohoto rituálu krásy je koncipován tak, aby vás vzal na cestu plnou klidu a míru.

INSPIRACE

Oblast Shirakami se nachází na ostrově Honšú v severním Japonsku. Toto krásné místo známé svými pralesy je zapsáno na seznamu světového dědictví UNESCO. Destinace, kde se organický pelyněk pěstuje v souladu s metodou předků.

FJORD

FJORD

OKYSLIČUJÍCÍ VYPLŇUJÍCÍ OŠETŘENÍ OBLIČEJE S OKYSLIČUJÍCÍ ISLANDSKOU VODOU | 60 MINUT

OKYSLIČUJÍCÍ PLAVBA FJORDY

Okysličení pro vaši pokožku, toto ošetření Vám přináší všechny výhody plavby po fjordech. Spojuje čistotu islandské vody s odbornými masážními technikami, aby pokožka zůstala dokonale hydratovaná a okysličená a pomohla Vaší tváři získat zpět veškerou svou původní energii a záři.

INSPIRACE

Milovníci přírodního světa, který je divoký a chráněný, islandské fjordy jsou synonymem pro čistotu. Z hlubin těchto starobylých ledovcových údolí jsme vybrali nejčistší aktivní složku, která existuje: islandská voda. Přírodně chráněná a nepřetržitě vyvěrající je čerpána z pramene, který se objevil již před 5000 lety. Tato přírodní složka podporuje hydrataci a reaktivuje a dodává energii buňkám, čímž zanechává pokožku zářivější a revitalizovanou.

BORA-BORA

BORA-BORA

UVOLŇUJÍCÍ MASÁŽ S OCEÁNSKÝM ŠAFRÁNEM | 60 MINUT • 90 MINUT

RELAXAČNÍ ODPOČINEK POD STÍNY PALEM

Exfoliace s pískem Bora-Bora, relaxační masáž s oceánským šafránem, gardénií a opojná vanilková vůně ... tato masáž je perfektní alchymií polynéského rituálu krásy a absolutní blaženosti. Vaše pokožka bude jemná, zářivá a příjemně vonící.

INSPIRACE

Masáž hraje nedílnou součást kultury a tradice tichomořského ostrova. V Polynésii je masáž záležitost, která vnímá jednotlivce jako celek, který spojuje tělo, ducha, duši a srdce. Phytocéane se opírá o osvědčenou tradici s uvolňujícími a drenážními pohyby pro masáž zaměřenou na dosažení harmonie a pohody.

SMARAGDOVÉ POBŘEŽÍ

SMARAGDOVÉ POBŘEŽÍ

RELAXAČNÍ MASÁŽ HORKÝMI KAMENY S ORGANICKÝM ZELENÝM ČAJEM | 60 MINUT

RANNÍ SNĚNÍ O ČAJOVÝCH PLANTÁŽÍCH

Vydejte se na jedinečnou výpravu smyslů, která sjednocuje tradice smaragdového pobřeží v Bretani a Tui Na, čínské masážní techniky předků…

Detoxikační tající masážní gel s obsahem organického zeleného čaje a masáž horkými kameny z růžové žuly činí z léčby nezapomenutelný wellness rituál, který podporuje hlubokou relaxaci.

INSPIRACE

Phytocéane čerpá ze špičkových tradičních praktik čínské medicíny, masáží inspirovanou Tui Na, která kombinuje relaxační a povzbuzující účinky s organickým zeleným čajem, proslulou detoxikační účinnou látkou.

ZANZIBAR

ZANZIBAR

TĚLOVÝ PEELING A RELAXAČNÍ MASÁŽ PANENSKÝM KOKOSOVÝM OLEJEM | 60 MINUT

SLUNCEM ZALITÝ ÚNIK DO KŘIŠŤÁLOVĚ MODRÝCH VOD

Nechte se tímto ošetřením přenést do křišťálově čistých vod vzdálených lagun, do ráje souostroví. Božsky exotický peeling bez oplachování a revitalizační masáž panenským kokosovým olejem okamžitě osvěžuje tělo i mysl.

INSPIRACE

Perla Indického oceánu, souostroví Zanzibar, je skutečným útočištěm míru. Phytocéane se inspiroval harmonickým životním stylem a vytvořil tělové ošetření, které uvádí kokos ve všech jeho podobách: jako exfoliační prášek pro přírodní peeling, jako prospěšný masážní olej, který oživuje, a jako charakteristickou vůni smyslů, která se nachází hluboko v srdci slavného ostrova koření.

KOSTARIKA

KOSTARIKA

TĚLOVÝ RITUÁL KRÁSY S ENERGIZUJÍCÍ GUAVOU

INTOXIKAČNÍ CESTA DO NITRA PŘÍRODY TROPICKÉHO SVĚTA

Ztělesnění světa přírody, bohaté na barvy a kořenité, dřevité vůně. Produkty z řady Costa Rica pro péči o tělo odhalují intenzitu tropického deštného pralesa a jeho energické vodopády.

INSPIRACE

¡Pura Vida! („Čistý život“) je mantra Kostariky. Zelený ráj, kde vládne všudypřítomná příroda, nás inspiroval k vytvoření produktové řady pro péči o tělo vytvořené s energizující Guavou, lékem smyslů.