Destinace

NAŠE DESTINACE PRO ÚNIK

Masáže, péče o pleť a relaxace


Zažijete s námi pečující rituály plné exotiky, objevíte nejkrásnější poklady přírody, při masážích najdete nevídané uvolnění, textury jako z pohádky a neopakovatelnou vůni dobrodružství...

FJORD

FJORD

OKYSLIČUJÍCÍ PÉČE PRO ZÁŘIVOU PLEŤ S VODOU Z ISLANDU | 60 MIN

OKYSLIČUJÍCÍ PLAVBA FJORDY

Tato péče o pokožku obličeje je nabitá kyslíkem a budete se po ní cítit jako po plavbě nádhernými FJORDY. Spojuje křišťálovou čistotu vody z Islandu s formulací určenou k vyplnění pleti, která je díky tomu ideálně hydratovaná a dokonale okysličená. Vaše pleť bude opět zářit a bude plná energie.

INSPIRACE

Islandské fjordy a jejich divoká a zachovalá příroda jsou synonymem čistoty. V těchto prastarých ledovcových údolích jsme našli tu nejčistší aktivní látku, jaká existuje: islandskou vodu. Čerpáme ji z pramene vzniklého před 5000 lety, který je chráněn v lůně přírody a neustále se obnovuje. Tato složka podporuje hydrataci, reaktivuje buňky a dodává jim energii a pleť se rozzáří a revitalizuje.

OCEÁN

OCEÁN

OMLAZUJÍCÍ PÉČE S ORGANICKÝM MOŘSKÝM FENYKLEM A ŘASOU WAKAME | 60 MIN

JAKO POVZBUZUJÍCÍ KOUPEL VE FONTÁNĚ MLÁDÍ

Intenzivní exfoliace s peelingem s přímořským fenyklem, intenzivná zapracování spefického séra proti vráskám a hladká krémová maska s fenyklem a řasou wakame – řada této péče je dokonalou alchymiípřirozenosti, smyslnosti a účinnosti. Vaše pleť bude vyhlazenější, pevnější a rozzářená a vy se budete cítit hluboce uvolněně.

INSPIRACE

Zdroj veškerého života – to je oceán, který po tisíce let ukrýval netušené poklady s jedinečnými účinky proti stárnutí.Phytocéane čerpá inspiraci pro omlazující péči z oceánu jako ze skutečné vlny mládí a nabízí vám chvíle pohody a uvolnění.

SHIRAKAMI

SHIRAKAMI

KAŽDODENNÍ PÉČE O PLEŤ S CERTIFIKACÍ ORGANICKÉ ČISTOTY | 60 MIN

OSVĚŽUJÍCÍ CESTA DO SRDCE JAPONSKA

V této řadě každodenní péče o pleť inspirované Japonskem dáte své pleti to nejlepší, co příroda nabízí. … Každý detail tohoto pečujícího rituálu vás zve k úniku do klidu…svým složením s vodou z organické aosy, řasy, která se tradičně používá v japonské kuchyni, a s organickým pelyňkem, rostlinou pocházející ze Shirakami na severu Japonska, i svou vůní s tóny květů divoké třešně.

INSPIRACE

Oblast Shirakami se nachází na ostrově Honšú na severu Japonska. Je věhlasná svými pralesy a byla zařazena do světového dědictví UNESCO.Je to cesta k pramenům, kde se pěstuje pelyněk v bio kvalitě podle původních zemědělských postupů.

YUCATÁN

YUCATÁN

ZKLIDŇUJÍCÍ PÉČE S ORGANICKOU ALOE VERA | 60 MIN

JEMNOST INSPIROVANÁ PŘÍRODOU

Nechte se zahalit do měkkého kokonu… Tato péče o pleť je koncentruje veškerou sílu a jemnost organické aloe very z Mexika ve zklidňující masce a rozplývajícím se koncentrátu, který vám nabídne relaxaci a regeneraci.Vaše pleť bude zklidněná, sjednocená a viditelně krásnější.

INSPIRACE

Aloe veru používali Májové na poloostrově Yucatán již před více než 4000 lety, protože je to učiněný poklad nabízející hydrataci a zklidnění. Phytocéane nabízí koncentrát všech příznivých účinků ve svých produktech s přírodním složením, které jsou pro suchou a citlivou pleť zdrojem uklidňující jemnosti.

SMARAGDOVÉ POBŘEŽÍ

SMARAGDOVÉ POBŘEŽÍ

UVOLŇUJÍCÍ MASÁŽ S BIO ZELENÝM ČAJEM A HORKÝMI KAMENY | 60 MIN

RANNÍ SNĚNÍ NA ČAJOVÉ PLANTÁŽI

Vydejte se na jedinečnou cestu pro všechny smysly, od bretaňských tradic smaragdového pobřeží k tradičním masážím Tui Na, inspirovanými čínskou kulturou…

Jemný masážní balzám s organickým zeleným čajem, který zbavuje tělo toxinů, použitý v kombinaci s horkými kameny z růžové žuly je nezapomenutelným relaxačním rituálem, nabízejícím hluboké uvolnění.

INSPIRACE

Značka Phytocéane využila to nejlepší z tradiční čínské medicíny – tradiční masáže Tui Na, které spojují uvolnění a energii – a bio zelený čaj, který podporuje aktivní detoxifikaci a je velice uznávaný v bylinkářství.

BORA-BORA

BORA-BORA

UVOLŇUJÍCÍ MASÁŽ SE ŠAFRÁNEM Z OCEÁNIE | 60 MIN • 90 MIN

POHODOVÁ SIESTA VE STÍNU PALEM

Peeling s pískem z Bora-Bora, uvolňující masáž se šafránem z Oceánie a s květinou tiaré, opojnou vanilkovou vůní… Tato péče je dokonalou alchymií polynéských zkrášlovacích rituálů a absolutní pohody. Vaše pokožka bude hebká, zářivá a delikátně provoněná.

INSPIRACE

Masáže jsou nedílnou součástí kultury a tradic ostrovů v Tichém oceánu. V Polynésii je masáž uměním, které vnímá jedince jako celek, propojuje tělo, mysl, duši a srdce. Značka Phytocéane přebírá toto know-how v relaxačních a drenážních  postupech masáže, věnované pohodě a harmonii.

ZANZIBAR

ZANZIBAR

PEELING A UVOLŇUJÍCÍ MASÁŽ TĚLA S PANENSKÝM KOKOSOVÝM OLEJEM | 60 MIN

PŘESTÁVKA ZALITÁ SLUNCEM S ODLESKY KRYSTALŮ

S tímto relaxačním rituálem se nechte unést do křišťálově čistých vod vzdálených lagun. Božský exotický peeling bez oplachování ve sprše a revitalizační masáž panenským kokosovým olejem okamžitě povzbudí vaše smysly.

INSPIRACE

Perla Indického oceánu – ostrov Zanzibar – je skutečnou oázou klidu. Značka Phytocéane se inspirovala tamním poklidným životem a vytvořila péči o tělo s kokosem, která ho uctívá. Nabízíme ji ve všech formách: prášek pro přirozený peeling, pečující olej pro uvolňující masáž s charakteristickou vůní, která vás unese na smyslnou cestu do srdce slavného ostrova koření.

KOSTARIKA

KOSTARIKA

PRAVIDELNÁ PÉČE O TĚLO S ENERGIZUJÍCÍ GUAVOU

OPOJNÁ CESTA DO SRDCE TROPICKÉ PŘÍRODY

Stejně jako bujná příroda bohatá na barvy, vůně koření a dřeva, rozvíjejí naše přípravky pro péči o tělo Costa Rica plnou intenzitu tropického pralesa a jeho vodopádů, u kterých si můžete dobít energii.

INSPIRACE

¡ Pura Vida ! neboli „ryzí život“ je doslova mantrou Kostariky. Tento zelený ráj, kde je příroda všudypřítomnou vládkyní, nás inspiroval k vytvoření smyslné řady produktů pro péči o tělo na bázi povzbuzující guavy.

KLÍČOVÁ INGREDIENCE

Guáva

Guáva

Psidium sintenisii

NEJPRODÁVANĚJŠÍ PRODUKT

Hydratační tělová mlha s guávou

Hydratační tělová mlha s guávou

BRAZÍLIE

BRAZÍLIE

ZPEVŇUJÍCÍ A ZEŠTÍHLUJÍCÍ ZÁBAL S BIO SLANOROŽCEM A ZELENOU KÁVOU | 60 MIN

ZJEMŇUJÍCÍ ZÁBAL S LATINSKOAMERICKOU ENERGIÍ

Peeling suchou mořskou houbou; zeštíhlující a zpevňující zábal se zelenou kávou, povzbuzující masáž a vůně koncipovaná jako exotický karneval zázvoru, jasmínu a santalového dřeva. Tato zeštíhlující péče je spíše zaměřená na účinek než na smysly.
Od prvního ošetření bude vaše silueta zeštíhlená, břicho i stehna pevnější a pomerančová kůže zredukovaná.

INSPIRACE

S péčí Phytocéane se vydáte na bájné pláže Brazílie, kde ženy uctívají kult krásy svého těla. Obsahuje novou přírodní složku, která je typická pro mnoho receptů původních obyvatel Ameriky: zelená káva.