Partneři

STAŇTE SE NAŠÍM
PARTNEREM

Společnost Phytocéane byla založena před 20 lety a je známou značkou profesionální kosmetiky, která spolupracuje s tisíci salony a spa ve Francii a pocelém světě.

Naše vývojové laboratoře a naše výroba leží na jednom místě, a protomůžeme odborně dohlížet na každý krok ve výrobním procesu, abychom zajistili kvalitu, bezpečnost a účinnost - to vše při respektování životního prostředí.
Za každým produktem Phytocéane stojí tým expertů, kteří jsou nadšeni pro péči o přírodu, pokožku a pečující programy.

Máte zájem se s námi kontaktovat?

Pošlete nám zprávu

 

NAŠE ZÁVAZKY

PHYTOCÉANE, AUTENTICKÁ PODLE PŘÍRODY

 • 1

  PRIORITA PŘÍRODNÍCH A ORGANICKÝCH SLOŽEK

  Kdykoli je to možné, Phytocéane upřednostňuje použití přírodních a organických účinných látek, které respektují nejen životní prostředí ale i pokožku. Phytocéane  je oceněn francouzským certifikátem přírodní a organické kosmetiky ECOCERT.

 • 2

  BEZPEČNÉ SLOŽENÍ, KTERÉMU MŮŽETE VĚŘIT

  Účinné a tolerované složení našich produktů je systematicky vytvářeno v našich výzkumných laboratořích a testování nezávislými laboratořemi třetích stran.

  Více než 95% našeho katalogu produktů je Vegan Friendly ( má veganské složení)*. Nikdy nepoužíváme přísady, které by mohly poškodit vaše zdraví nebo životní prostředí.

  *Žádné přísady, které obsahují živočišné produkty nebo z nich pocházejí.

 • 3

  EXEMPLÁRNÍ KVALITA A BEZPEČNOST

  Všechny naše výrobky jsou vyráběny podle nejpřísnějších standardů kvality s omezeným dopadem na životní prostředí, a to pomocí čisté extrakce molekul účinných látek, obnovitelných zdrojů energie a filtračních zahrad pro čištění odpadních vod z výroby.

 • 4

  EKOLOGICKY ŠETRNÉ NA VŠECH ÚROVNÍCH

  Jsme držiteli certifikátu ECOVADIS GOLD, nezávislého označení, které potvrzuje dokonalost našich sociálních a environmentálních postupů. Phytocéane patří mezi 5% nejlepších společnosti s nejlepším hodnocením ECOVADIS.