Destinace

Profesionálové

Jako značka, která je součástí skupiny PHYTOMER, se Phytocéane může spolehnout na světově uznávané odborné znalosti laboratoří PHYTOMER a na podporu celé skupiny, která zajišťuje její další rozvoj. Phytocéane je renomovaná značka profesionální kosmetiky, která každý den pracuje s obrovským množstvím lázní a salonů po celém světě. I vy můžete urychlit růst své firmy výběrem značky, která je přírodní, cenově dostupná a zisková.

Naše každodenní
Podpora

1

ŠKOLENÍ NA MÍRU

Díky moderním, pokročilým školením a týmu školitelů jsme tu pro Vás každý den, abychom Vám pomohli rozvíjet Vaše podnikání.

2

DYNAMICKÝ MARKETINGOVÝ PLÁN

Abychom si vybudovali loajalitu klientů a přilákali nové zákazníky, pomáháme podporovat prodejní aktivity Vašeho salonu stálou nabídkou marketingových akcí: uvádění nových produktů, propagační nabídky, reklama v místě prodeje, speciální dárky.

3

PODPORA MÍSTNÍHO PRODEJE

Při každé návštěvě je Vám k dispozici Váš regionální manažer, který Vám poradí s rozvojem podnikání. Naše obchodní oddělení v sídle společnosti je Vám taktéž denně k dispozici k jakékoli asistenci.

4

PROFESIONÁLNÍ DODÁVKY

Dodáváme veškeré profesionální potřeby, které Váš salon potřebuje k úspěchu: tuniky, prádlo, nákupní tašky, dárkové poukazy atd.

5

EFEKTIVNÍ OBCHODOVÁNÍ

Poskytujeme kvalitní marketingové kampaně, které vylepšují Vaši prodejní plochu a kabiny: pečlivě navržené obaly, exotická reklama v místě prodeje: brožury, nápisy, stojany, panely atd.

6

DIGITÁLNÍ SHOWROOM

Můžete využít naší přítomnosti na našich webových stránkách, dále také na sociálních médiích.

Náš závazek je naše záruka

PHYTOMER
Značka skupiny

Phytocéane těží z 50letých zkušeností skupiny PHYTOMER a profesionálních znalostí při práci s 10 000 lázněmi a instituty po celém světě.

Špičkové laboratoře
které respektují Vaši pokožku a životní prostředí

V našich laboratořích o výměře 1 500 m2 v zátoce Mont-Saint-Michel ve Francii se skupina třiceti vědců snaží objevit nejsilnější přírodní ingredience a vytvářet kosmetické přípravky, které jsou udržitelné, efektivní a zároveň jsou potěšením pro všechny naše smysly.

20 let profesionálních
zkušeností

Phytocéane je ve Francii velmi známou značkou, která si vybudovala solidní reputaci i v zahraničí. Naše výrobky a procedury jsou distribuovány výhradně do salonů a lázní ve více než 25 různých zemích.

Vysoce kvalitní
přírodní značka

Jsme hrdí na vytváření produktů a ošetření, které respektují pokožku i přírodu. Dohlížíme na každý krok ve výrobním procesu, od formulace po prodej. Nabízíme Vám naši záruku kvality, bezpečnosti a účinnosti.